| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Posilování, cvičení, pohyb

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 8433  [Dalších 8403 >>]
Róza 26159
2.5.2023 19:53:55
Ahoj,
končí mi předplatné na videa se cvičením. Jsou tam různá, některá na 10 některá na 30 minut, vždy zaměřená na jednu tělní partii.
Nějak mi přestávají vyhovovat. Věřím, že jsou i jiné možnosti, jen o nich nevím. Mám ráda různorodost a nechci cvičit stále to stejné dokola. Dejte mi nějaké tipy, která videa používáte vy.
Děkuju!
Marika Letní 140743
8.1.2023 23:40:51
"Kroky mi skáčou hned ráno při čistění zubů, nebo při míchání v hrnci. "

Toho jsem si tedy nevšimla, mám Apple Watch.

"Na druhou stranu jdu pak na procházku s kočárem a kroků nula.Jedině to mít na kotníku, ne na ruce."

Já četla, že při vycházce s kočárkem je lepší nastavit chůzi manuálně.

Pokud při chůzi potřebujete obě ruce, třeba když tlačíte kočárek, můžete tento pohyb započítávat do kroužku Cvičení pomocí aplikace Cvičení. Otevřete na Apple Watch aplikaci Cvičení a klepněte na Chůze venku. Aplikace Aktivita měří pohyb jenom podle pohybů ruky a akcelerometru. Oproti tomu aplikace Cvičení může využívat akcelerometr, snímač tepové frekvence a GPS.
Bára + 4 20280
8.1.2023 22:54:36
Beru to jako dost nespolehlivou hodnotu. Kroky mi skáčou hned ráno při čistění zubů, nebo při míchání v hrnci. Na druhou stranu jdu pak na procházku s kočárem a kroků nula.Jedině to mít na kotníku, ne na ruce.~q~
apo-lena 159305
8.1.2023 8:49:28
Můj náramek počítá rotaci ruky při pletení.
Zjistila jsem to, když jsem měla 25000 kroků. Už si ho sundávám.
Salamajka 156972
7.1.2023 18:45:18
U nás si holky v práci stěžovali, že jim náramky snímají pohyby rukou jako kroky. Takže v pátečním fofru při zběsilém markování jim to udělalo obrovské číslo. Mě takto blbě zas počítala kalorická kalkulačka v tabulkách. Smazala jsem to. Pořád mi to ukazovalo, že jim extrémně málo vůbec jsem tam nemohla dát žádný pohyb. ,, Správě,, počítala pouze v módu sedící kancelářská myš. Jakmile jsem připsala byť jen třeba chůzi po schodech tak okamžitě červená čísla.
Evka... 12244
6.1.2023 15:15:38
Také mi to dělalo. Na stole většinou hodinky "spaly" - ráno po probuzení jsem je sundala z ruky a odpočítávání hodnot ve spánku tam pokračovalo.
Orientační hodnoty byly hodně orientační.
Nakonec jsem hodinky vrátila a koupila si klasické.
anemon 100064
6.1.2023 12:47:56
😂😂😂 jsem si chtěla počíst, který náramek je nej a říct si o něj k svátku.
Žžena 83005
6.1.2023 11:44:09
Myslím, že v dobách čarodějnic už nevěřili na opakované početí s kostlivcem ~t~
Půlka psa 24064
6.1.2023 9:00:18
Mám dojem, že to nebylo v čarodějnických dobách, ale dávno před čarodějnicemi. Jinak, já si konkrétně ta jména, okolnosti a počet děti vymyslela pro ilustraci, protože jsem si to nepamatovala přesně a nechtělo se mi to dohledávat, ale věcně to sedí. Jako vysvětlení nemanželského těhotenství se opravdu návštěva noční potvory ve venkovských kronikách vyskytovala. Dokonce i v geograficky docela vzdálených oblastech, takže to nebylo tak, že to byla záležitost jednoho koumáka (tedy vlastně koumačky nebo jak se to říká v ženském rodě).
máta 14884
6.1.2023 8:52:57
To měla Josefína dobrý, že řešili kostru Jeronýma, místo aby ji upálili na hranici coby čarodějnici!
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 8433  [Dalších 8403 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.