| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

29.9.2010 9:06:18 nessi

Podpora adoptivních a pěstounských rodin

Procházela jsem témata, o kterých se tu psalo, ale moc se tu nepíše o podpoře adoptivních a pěstounských rodin. Když jsme se rozhodli pro adopci a absolvovali jsme všechna povinná vyšetření a přednášky, najednou jsme byli "vhozeni" do nového světa, plni očekávání, ale bez kolektivu lidí, se kterými bychom se mohli podělit o naše obavy či naděje. Když jsem postupně do naší rodiny přijali dvě děti, jejichž vývoj nebyl "standardní", bylo pro nás velmi důležité, že jsme našli zázemí v klubu pro náhradní rodiče v našem blízkém okolí. Můžeme se zde sdílet s ostatními adoptivními či pěstounskými rodiči, pravidelně máme skupinové terapie s psychologem, o naše děti je během programu postaráno. Na druhou stranu vím, že někteří adoptivní rodiče se odmítají scházet, necítí žádnou potřebu v tomto ohledu nebo dokonce o adopci ani svým dětem nechtějí říct. Jak to vnímáte vy?? Kde vy čerpáte nové síly, kdo je vám oporou? (Pokud jste někdo z Kladna a okolí a chcete vědět víc, napiště mi na mail.)
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Podpora adoptivních a pěstounských rodin nessi 29.9.2010 9:6
*Re: Podpora adoptivních a pěstounských... maceška 29.9.2010 11:49
*Re: Podpora adoptivních a pěstounských... Janča+3 29.9.2010 14:15
**Re: Podpora adoptivních a pěstounský... Jana + 4 30.9.2010 16:7
***Re: Podpora adoptivních a pěstouns... Míla S.(6 dětí v NRP) 1.10.2010 13:7

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.