| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

30.9.2010 16:07:03 Jana + 4

Re: Podpora adoptivních a pěstounských rodin

Hledali jsme kontakty ještě dřív, než jsme "do toho" šli. A už teď jsem za ně ráda. Sdružování je moje přirozenost :-), takže kromě těch dřívějších kontaktů se pokouším budovat i ty nové, v místním klubu Asciace náhradních rodin. Je podle mého jedno, je-li setkávání oficiální či neformální, organizované či "jen" přátelské. Je podle mého ale téměř nezbytné. Pěstouni to v tomhle mají asi snazší, jsou víc vidět, možná o něco méně snadno navazují kontakty adoptivní rodiče. I úředně je to tak, že poté, co rozsudek nabyde právní moci, už "po nich neštěkne pes". Přesto si myslím, že potřebujeme všichni poznávat ostatní náhradní rodiče, slyšet že tím už někdo před nimi prošel, že se raduje i bojí podobných věcí. Ani nespočítám, kolikrát už jsem žhavila při různých příležitostech telefon :-) a to ještě nejsme pěstouny ani rok.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Podpora adoptivních a pěstounských rodin nessi 29.9.2010 9:6
*Re: Podpora adoptivních a pěstounských... maceška 29.9.2010 11:49
*Re: Podpora adoptivních a pěstounských... Janča+3 29.9.2010 14:15
**Re: Podpora adoptivních a pěstounský... Jana + 4 30.9.2010 16:7
***Re: Podpora adoptivních a pěstouns... Míla S.(6 dětí v NRP) 1.10.2010 13:7

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.