| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rehabilitace

22.8.2013 8:02:58 42

Re: Doporučte fyzioterapeuta+dietologa (Praha)

Agatho, on mi na to vždycky odpoví, že s tím něco CHCE dělat. Když se zeptám, jak to má promyšlený, nebo co teda bude dělat, tak mu je to HODNĚ nepříjemný, ale nakonec opět vždycky řekne, že si někam zajde. Pak třeba několik měsíců říká, že má číslo na nějakýho dobrýho maséra (což určitě má), ale nemůže se mu dovolat (což znamená, že si na to vzpomene tak dvakrát do měsíce a když se po jednom telefonu nikdo neozve, zase dlouho nic), potom řekne, že vlastně mu masáže nepomůžou, že by spíš potřeboval trochu zhubnout. Takže si k snídani bere jablko (předtím nesnídal vůbec) a to je pro něj maximum přínosu ke zdravému a lepšímu stravování. A má dobrý pocit, že už něco začal dělat.
Jenže tímhle tempem a ještě ne úplně vážným přístupem to bude trvat aspoň deset let, než se začne něco doopravdy měnit :-(.

Prostě já už jsem v koncích, protože tyhle rozhovory jsou šílený, on je napruzenej, že se o tom vůbec bavíme (napruzenej, protože se stydí) a já nešťastná, že to stejně zase nikam nevede. Snažím se jim vyhýbat, co to jde, ale já to prostě nemůžu nechat plavat!! A s..e mě, že on mi do očí řekne, že si to uvědomuje, že chce se sebou něco udělat, ale žádnej pokrok...
On má i jiný zdravotní problémy, občas má migrénu, točí se mu hlava, několikrát sebou seknul přímo v práci. A řešíme to už roky, že by s tím měl něco dělat. Jenže lajnovat mu to nemůžu, je od půl osmý do půl osmý v práci, vím, že volného času moc nemá a energii taky ne. Ale smířit se s tím nechci.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Fyzioterapeut, dietolog - Praha 42 21.8.2013 9:54
*Re: Doporučte fyzioterapeuta+dietologa... Lída. 21.8.2013 10:14
**Re: Doporučte fyzioterapeuta+dietolo... 42 21.8.2013 10:22
***Re: Doporučte fyzioterapeuta+dieto... alzbeta 21.8.2013 14:45
***Re: Doporučte fyzioterapeuta+dieto... Agatha Ch. 21.8.2013 17:43
****Re: Doporučte fyzioterapeuta+die... 42 21.8.2013 19:21
*****Re: Doporučte fyzioterapeuta+d... Agatha Ch. 21.8.2013 21:18
******Re: Doporučte fyzioterapeuta... 42 22.8.2013 8:2
*Re: Doporučte fyzioterapeuta+dietologa... :-) zaregistrovaná 21.8.2013 18:3

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.