| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Úrazy

5.8.2018 19:55:49 Koulička M

Podvrtnutý kotník a pochroumané vazy

Prosím o radu

včera večer jsem blbě šlápla na schodech a zvrtla si kotník. Krutě to bolelo a nechutně to křuplo. Plácli mi na to led. Otok nebyl a není nijak velký, ale nedošlápnu. Maximálně lehoučce na špičku. Večer se mi začala dělat malá modřina směrem od vnitřního kotníku na nárt. Odvezli mě ještě večer na pohotovost, zlomené to není. Nafasovala jsem berle, stáhli mi to obinadlem. Prý to mám postupně zkoušet zatěžovat a když to bude do pátku OK, nemusím už ani na kontrolu. Prý distorze kotníku a distenze vazu. Mám to mazat ibalginem nebo nějakým jiným protizánětlivým gelem. Teď jsem to rozbalila a koukám, že mám supr modřinu přes celý vnitřní kotník. Když jsem se dívala na net, tak rozdíl mezi nataženým a natrženým vazem je právě velikost modřiny. Pracuju na benzince za kasou, dvanáctky, takže se fakt dost nachodím. Nerada bych něco zanedbala.

Čím mazat, aby se to rychle zhojilo? Je reálné, abych už v sobotu mohla jít do práce?
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Podvrtnutý kotník a pochroumané vazy Koulička M 5.8.2018 19:55
*Re: Podvrtnutý kotník a pochroumané va... Zajdulka 5.8.2018 19:59
**Re: Podvrtnutý kotník a pochroumané ... Zajdulka 5.8.2018 19:59
*Re: Podvrtnutý kotník a pochroumané va... perko 5.8.2018 20:1
*Re: Podvrtnutý kotník a pochroumané va... Fern 5.8.2018 20:54
*Re: Podvrtnutý kotník a pochroumané va... vlad. 5.8.2018 22:23
*Re: Podvrtnutý kotník a pochroumané va... Jana Korbelová 6.8.2018 9:43
*Re: Podvrtnutý kotník a pochroumané va... Manul 6.8.2018 10:4
*Re: Podvrtnutý kotník a pochroumané va... 1kulička 6.8.2018 10:19
**Re: Podvrtnutý kotník a pochroumané ... 1kulička 6.8.2018 10:20
**Re: Podvrtnutý kotník a pochroumané ... Zajdulka 6.8.2018 18:5

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.