| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vybavení pro děti - ostatní

11.5.2019 10:16:34 Dari79

Re: Hodinky s GPS lokátorem pro starší děti

Já mám teda mladší dítě, ale rozdíl podle mě je v nich jen v designu.

Akorát jsem si "koupila" (dostala od operátora) simku propojenou na moje data v telefonu, stáhla si do svého mobilu aplikaci a už to funguje. Akorát ty naše mají holt takový dětský vzhled.

Já jsem dbala na to, aby měly GPS sledování po celé Evropě, protože je používám hlavně při zahraničních cestách, kde vím, že by se ztracené dítě nedomluvilo... V ČR tak nějak spoléhám na to, že dítě má pusu, a kdyby se ztratilo, tak se dokáže zeptat dospělého, jestli by mi nezavolal (moje číslo zná zpaměti).

Ovládat se to malý naučil okamžitě, měl je třeba, když jeli se školou do Olomouce do ZOO a to jsem na svém mobilu sledovala i to, že jsou zrovna u výběhu lvů atd... Fakt je to dobře podrobné.

Čili za mě, kup, jaké se holkám budou líbit, ty základní funkce - volání třeba na 5 čísel, posílání zpráv a GPS sledování podle mě budou mít všechny...

My máme tyto Hodinky Helmer LK704 modré s GPS lokátorem a dotykovým displejem (1ks) 2 490 Kč ale jsou fakt "dětské".
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Téma: Hodinky s GPS lokátorem pro starší děti Vítr z hor 11.5.2019 9:55
*Re: Hodinky s GPS lokátorem pro starší... Dari79 11.5.2019 10:16

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.