...že jsou čiperné a soběstačné je naprosto přiměřené. To neznamená, že se cítí mladší, ale že je nesužují a nelimitují přespříliš nemoci. Přijde mi, že když píšu "cítím se na svůj věk", tedy věk 58, věk babičky... tak to působí, že se cítím nějak................. moc staře, nepatřičně? Slabě? Ne, běhám přeci dlouhé štreky po horách, občas se zaseknu v hospodě, a pak jdu od autobusu o půlnoci skoro 2 km do kopce domů, učím vnučku lyžovat a na kole... jako prostě funguju, ale ne tak rychle pružně dlouho jako ve 40 

Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.