| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Bolesti zad

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1701  [Dalších 1681 >>]
nekázanka 7331
2.4.2023 12:43:27
Akupresuru znám a mám s ní dobrou zkušenost, bohužel mi asi nestačí. A právě že kousek od nás je fyzioterapeut, který nabízí i akupunkturu, s dobrými referencemi.
Pam-pela 97353
2.4.2023 0:20:13
Zkusila bych urcite nejdriv akupresuru…jak tu psaly prede mnou. Akupunktura muze byt dobra, ale nebude pro kazdeho ( na nekoho bude moc invazivni)…a zjistit kvalitu dotycneho dr.
Pri akupresure, zas od toho, kdo umi, byvaji stimulovane stejne body…a je to vic v klidu. Cilem je i obnovit energeticky tok v tele a u nekterych lidi jehlicky muzou mit i obraceny ucinek. A manzel chodil na akupunkturu kdysi, teda jen do te doby, nez mu pan asi napichnul nerv nebo tak neco…hrozna bolest asi 2 tydny.
Jestli to celkove melo efekt asi nemuzu posoudit, nijak vyrazny…
Jeste me napadla Dornovka, nekdy je kycel jakoby spatne ulozena, povysunuta nebo v rotaci.. Urcite bych to zkontrolovala, staci si lehnout rovne a zvednout obe nohy a posoudit jejich “ delku”. A polohu kotniku. Nekdy staci zakopnout…a nohy se posunou.
Dneska jsem koukala na manzela, delal ted tezkou praci a nosil na jednom rameni tezke veci.. jedna noha jakoby o 2cm delsi. Pak boli kycel, kriz…a ta jejem…ale tohle se da lehce srovnat
magrata1 95172
1.4.2023 21:45:31
Určitě zjistit reference.
Nemám zkušenosti s akupunkturou, ale věřím jí, pokud je aplikována správně. Já umím teda jen akupresuru na několik problémů a funguje skvěle. Když jsem dělala masáže, půlka žen ke mně chodila kvůli akupresuře, kterou jsem dělala zájemcům v rámci masáže. Po kůře, která obnášela 6-10 masáží ob den, měly tak půl roku klid od migrén a bolestí šíje. Bylo to vtipné. Když se mi nahlásila na masáž Dana, věděla jsem, že se měsíc nezastavím. Ty klientky se fakt nezávisle na sobě objednaly ve stejné době na jaře a na podzim.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
1.4.2023 21:31:37
Určitě doporučuji si nejdřív zjistit reference na toho, kdo ti ji případně bude provádět... Kdysi jsem chodila na akupunkturu kvůli migrénám, účinek teda nijak výrazný... Pak jsem byla kvůli bolestem zad a když lékař navrhl akupunkturu, odkývala jsem to... Jenže jsem netušila, že pan doktor o tom spíš asi četl, než aby měl zkušenosti... Zapichoval jehličky podél páteře a ty body hledal jehličkou - neskutečná bolest, až jsem omdlela... No a než jsem pak dojela domů, už jsem nemohla pohnout rukou... Nakonec jsem dalších několik týdnů chodila na rehabilitaci a elektroléčbu s rukou... Od lékařky jsem si pak vyslechla, že už si na doktora stěžovalo víc pacientů a že nejsem první, koho "zachraňují"...
Červená malina 114174
1.4.2023 20:36:38
Zkušenost mám dobrou a úplně čerstvou. Chodím tedy na akupunkturu spojenou s fyzioterapií. Měla jsem velké bolestí kyčle a jsou pryč 😁. Měla jsem i doporučené cvičení na každý den. Navíc jsem to podpořila kloubní výživou Colafit extra strong, kterou jsem vybrala podle recenzí na netu. Měla jsem i lepší nehty, tak snad to pomohlo. Teď beru nějaké tablety z Lidlu a nic moc, ale kyčel už je dobrá. Držím palce, ať je líp.
nekázanka 7331
1.4.2023 17:45:31
Ráda bych se zeptala, zda máte někdo zkušenost s akupunkturou při léčbě bolestí pohybového aparátu, v mém případě oblasti krční páteře a trapézu. Na fyzioterapii chodím a neurologické problémy vyloučeny, je to důsledek artrotických změn.
adelaide k. 20327
11.10.2022 10:05:28
Lio, ono to spolu všechno souvisí. Tenisový loket je zánět, ale vzniká z přetížení. A je to jak říkal fyzioterapeut, loket- rameno, rameno - lopatka (krk).
Abigail* 76789
10.10.2022 17:53:21
https://m.youtube.com/watch?v=vuxprKdJh4M
Abigail* 76789
10.10.2022 17:52:19
Na masírování je dobrý obyčejný tenisák a masážní válec, stačí ten hladký. Chodím cvičit sm systém a tam vždy po posilování s gumama jedeme protahování a masírování celého těla. S tím tenisákem je to poměrně bolestivé, ale pak má člověk pocit úlevy.
Vygooglete si fascie.
A ještě doporučuji některé cviky z pilates, některé jsou opravdu spíš protahující, než posilovací.
holkamodroočka 156337
10.10.2022 14:41:38
Ráda se podělím s pozitivními zkušenostmi. Přišla jsem na to víceméně omylem. Tak snad to k něčemu bude ~x~
A na Rodině jsem využila už spoustu užitečných tipů.~;)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1701  [Dalších 1681 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.