| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vegetariánství

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 5376  [Dalších 5236 >>]
Kaliope X 157897
25.4.2024 10:43:16
"bylo by skvělé, kdyby změny šly směrem od zdravotníků"
a ty změny si představuješ jak, to mají ti zdravotníci začít dotovat nemocniční kuchyně ze svého, aby bylo na mnohem lepší platy kuchyňského personálu a sehnali jich tak více? Pak by měla nemocniční kuchyně kapacity vařit jídlo i na základě přání a ne jen zdravotních omezení.
Ropucha + 2 120300
25.4.2024 10:22:51
Maceško, sama tady vidíš, k jakému přístupu jsou lidé vychovaní :-)
Ano, bylo by skvělé, kdyby změny šly směrem od zdravotníků, to by mohlo mít autoritu.
Vždyť nejde jen o respekt k osobní integritě člověka, ale jde o zdraví a "normální jídlo" v jídelnách a nemocnicích jde často vyloženě proti tomu.
maceška 10765
25.4.2024 10:15:37
Díky, Ropucho, už jsem si začínala připadat jako nějaký exot. Nějak nechápu, proč bychom neměli hledat cesty, jak si navzájem vycházet vstříc. To, co někteří nazývají "zpovykanost", může být pro jiného důležitá součást jeho osobnosti.
Fakt jsem ráda, že jsou zdravotnická zařízení, kde je možné akceptovat vegetariánství a veganství. Je v tom naděje, že se to bude zlepšovat i jinde. Klidně za příplatek, to je ok. Co není ok, to je ten automatický předpoklad, že když jsem v nemocnici, musím se o vše postarat sama. Někdy to prostě nejde.
A ještě bych chtěla říct, že zdravotnický personál byl laskavý a vlídný a atmosféra na oddělení příjemná.
Monika 123907
25.4.2024 10:11:38
Lenko, uvařit zeleninovou polévku je velmi snadné, ale předpokládám, že zkušenost restaurací je taková, že pokud si lidé v restauraci dávají polévky, tak zeleninové to nejsou :-) Restaurace vaří to, co prodají ... Pokud jde o bezmasé polévky, tak myslím, že "prodejná" může být česnečka (kam by mohli dávat nějakou šunku/slaninu jen variabilně podle přání) nebo dýňová polévka. Ovšem veganské to obvykle není (protože vejce, smetana ...)
Ropucha + 2 120300
25.4.2024 10:08:24
Víš, co je "rozvalené" pro mě?
Že milióny živých tvorů jsou brutálně trýzněné proto, aby vznikly nekvalitní, laciné "živočišné produkty" a z nich se vařilo nekvalitní, laciné jídlo, které nikomu moc nechutná a spousta se ho vyhodí.
To je beznaděj a zoufalství, tenhle nesmyslný systém.
Ale v nemocnici ani jinde to opravdu nikomu nevyprávím, protože nejsem sociální tupec, a v tichosti si pro sebe obstarám vlastní jídlo.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
25.4.2024 10:07:57
Dneska se tomu říká flexitariánství, dřív se vařilo maso jenom v neděli.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
25.4.2024 10:06:36
Pokorný a slušný to asi je, ale přijde mi škoda, že se vyhodí jídlo z peníze "nás všech" (pojištěnců)
Rozvalený mi přijde dělat ofuky nad obyčejným jídlem typu jídelna.
Ropucha + 2 120300
25.4.2024 10:01:18
Inko, co přesně je "rozvaleného" na tom, co popisuji?
Beze slova nezkonzumovat, co nechci zkonzumovat?
Já už si to skromněji, pokorněji a ohleduplněji tedy neumím představit.
Ropucha + 2 120300
25.4.2024 9:58:47
"Nechápu, proč u masa to jde a u zeleniny ne"

Stereotypy, neznalost.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
25.4.2024 9:58:26
To mně přijde trochu rozvalený šmahem odmítat normalní jídlo.
Jak to maj asi udělat, každej bejí něco, někdo maso, někdo mrkev, někdo rýži někdo knedlíky.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 5376  [Dalších 5236 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.