17.3.2026 21:49:25 monam
Re: Příprava na přijímací zkoušky na střední školu
"Nevím, zda si dělal zkušební cermaty, nebo jestli to nevytáhl. Prý měl knžku testů od Scia a že to je totéž nebo co. Ten táta tomu asi taky moc nerozuměl, netuším. Co je ale záhada, tak na y fyzcké testy se naučit mohl, to e normálně tělocvik. Místo toho byl nějak nemocný, a pak nic..a nic z toho"
Gaussova křivka není jen pojem, je to realita. Každý cermaty na 90 bodů nenapíše, naopak není málo těch, kdo je napíší max na 20.
Fyzické testy na policejní akademii jsou makačka, to si piš.
To, že se pohybuješ v nějaké bublině neznamená, že neexistují lidí, kteří to mají jinak. Z různých důvodů. Chvíli jsem učila na učňáku a pochopila jsem, že to není až zas tolik o inteligenci, ale o vůli, psychických problémech, obavách z neúspěchu, podpoře rodiny.... že je celý komplex důvodů, proč dítě, které by v pohodě mělo intelektuálně na to mít maturitu uteče měsíc před závěrečnými zkouškami na učňáku a živí se chvíli jako dovážková služba, chvíli jako barista, chvíli to, chíli ono, vše bud na černo nebo na ŽL, sociální ani zdravotní neplatí, pak onemocní, nemá nárok na nemocenskou, začnou ho nahánět exekutoři.
Jsou lidi zla bez ambicí a jsou lidi, kteří si chodí do práce vydělat na pivo, který si dají po práci, když padnou k televizi. Víc od života nechtějí.
Vzory jsou dobré, ale nejsou stoprocentní
Odpovědět