Ženo, krásná duše! Rozchod bolí a má to tak být, aby se člověk mohl posunout dál. Nejsem zastáncem AD, jakmile se takto dostanete "do péče",která jede podle nějakých protokolů, je to na mnohem delší dobu...Jo, teď je to náraz, tak bych to nechala projít celou bytostí, péče o sebe, co to dá. Rozhodně se na fb a podobně odstříhat, nesledovat, to je jeho obraz, ne váš!Vyplakat se, i když to bude trvat nějaký měsíc. Vykřičet vztek, vybouchat to do polštáře. Opakovaně. Máte svaté právo, cítit se pod psa, ale jen a jen vy máte taky tu sílu, postavit se znovu za sebe a rozkvést pro někoho, kdo si bude vážit, že vás má. To žádné patáky neumí, mám osobně vyzkoušeno. Mě stály desítku let života... 
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.