Re: Co právě čtete?
Mám rozečtené Cesta Rusů k válce od Petry Procházkové. Oproti Lídě jsem čtenář pomalík, i když manžel zrovna včera konstatoval, když jsem přikládala do hromádky novou knihu v angličtině "no, to jsem rád, angličtina tě trochu brzdí". Já si u toho vždy jedu slovníček a zaškrtávám fráze, které neznám nepoužívám.
Jinak co se týká časopisů, tak to bych si třeba i ráda osvojila sledování v mobilu a to zejména kvůli mé fixaci na ty stohy papíru co mám pod knihovnou. Svého času jsem kupovala pravidelně časopis Apetit, mám asi 5 ročníků. Teď si léta kupuji Bydlení a pravidelně kupujeme Echo. Do všech časopisů se tak nějak čas od času vracím. Z Apetitu jsem si udělala takovou už kuchařku z receptů, ke kterým se vracím pravidelně třeba sezoně. Ale vracím se i k tomu bydlení, vždycky když mě drapne na rozhraní sezón kreativní a stěhovavá nálada

. Echo také vždy nepřečtu hned ten týden a dost se do článků vracíme.
Odpovědět