čtení papírových knížek mě zmáhá, protože jsem ještě pořád nevyřešila brýle na čtení (nosím čočky na dálku, bez nich bych viděla dobře na blízko, ale s nimi vidím fakt čím dál hůř a vím, že moje očařka mě bude tlačit, abych se vzdala čoček)
koukám na RealShort, takové úplně nablblé mikroseriály, asi tak na úrovni harlekýnek
miluju tu naivní představu o "mocných lidech", o "pomstách" a "tragických osudech"
ty dramatický gesta a vůbec... něco je hrané (a hrajou tam i fakt dospělí lidé, nejen mláďata
), něco je AI a to mě teda fascinuje i technicky... koukám teda beze zvuku, jen s titulky... a uznávám, že mi to žere i ten čas, který bych jinak strávila čtením... ale zase teď aspoň vím, že největší potupa je chrstnout na někoho pití a nejvíc omračující dar dokazující bohatství je plato se několika klíčky od luxusních vozů a nejbohatší a nejmocnější lidé všude jezdí nejméně 3-5 velkými černými vozy s eskortou mužů v obleku
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.